Продукція > KYOCERA AVX > F951C476KBEAQ2
F951C476KBEAQ2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT CONFORMAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT CONFORMAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F951C476KBEAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C476KBEAQ2 F951C476KBEAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 47uF 10% 1411