Продукція > KYOCERA AVX > F951D335MAAAQ2
F951D335MAAAQ2
F951D335MAAAQ2 KYOCERA AVX
F95-3162461.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm
на замовлення 2210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D335MAAAQ2 F951D335MAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 20V 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F951D335MAAAQ2 F951D335MAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm
на замовлення 240 шт: