Продукція > KYOCERA AVX > F951D475KAAAQ2
F951D475KAAAQ2
F951D475KAAAQ2 KYOCERA AVX
f95muse-3162375.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 4.7uF 10% 1207 1 207 3.2x1.7x1.4mm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 280-289 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції F951D475KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D475KAAAQ2 F951D475KAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
F951D475KAAAQ2 F951D475KAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm