Продукція > KYOCERA AVX > F951D475MAAAQ2
F951D475MAAAQ2
F951D475MAAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D475MAAAQ2 F951D475MAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011739185_1-2538296.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm
на замовлення 2295 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F951D475MAAAQ2 F951D475MAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206