Продукція > AVX > F951D475MSAAQ2
F951D475MSAAQ2
F951D475MSAAQ2 AVX
f95-776234.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 20% 1306, 3.2x1.6x1mm
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F951D475MSAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D475MSAAQ2 F951D475MSAAQ2 Виробник : AVX Corporation F95.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206