Продукція > AVX > F951D685MQAAQ2
F951D685MQAAQ2
F951D685MQAAQ2 AVX
f95-776234.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20V 20% 1306, 3.2x1.6x0.8mm
на замовлення 2630 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F951D685MQAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D685MQAAQ2 F951D685MQAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
товару немає в наявності