Продукція > AVX > F970J107KNC
F970J107KNC
F970J107KNC AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100UF 6.3V 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F970J107KNC AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J107KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J107KNC F970J107KNC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V