F970J107MNC
F970J107MNC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J107MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J107MNC F970J107MNC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F970J107MNC F970J107MNC Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739166_1-2538497.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 2917 ESR=600mOhms 20%