F970J156MBA
F970J156MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J156MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J156MBA F970J156MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 15uF 3.2x2.7