F970J225MAA
F970J225MAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Grade: Automotive, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J225MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J225MAA F970J225MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 2.2uF 3.2x1.6