F970J226MAA
F970J226MAA KYOCERA AVX Components
f97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 6.3V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.5 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 64000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J226MAA F970J226MAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F970J226MAA F970J226MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 6.3Volts
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V