Продукція > KYOCERA AVX > F970J336MCCHT3
F970J336MCCHT3
F970J336MCCHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 432 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J336MCCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J336MCCHT3 F970J336MCCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V