F970J476KBA
F970J476KBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
F970J476KBA F970J476KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 5
F970J476KBA F970J476KBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47UF 6.3V 10%