F970J476MBA
F970J476MBA KYOCERA AVX Components
f97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 6.3V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J476MBA F970J476MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 20% 1411 E SR= 1 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F970J476MBA F970J476MBA Виробник : KYOCERA AVX Components f97.pdf Cap Tant Solid 47uF 6.3V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
F970J476MBA F970J476MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V