F970J476MCC
F970J476MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J476MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J476MCC F970J476MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F970J476MCC F970J476MCC Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 20%