F970J685MAA
F970J685MAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J685MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J685MAA F970J685MAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F970J685MAA F970J685MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 6.3V 20%