Продукція > AVX > F970J685MBA
F970J685MBA
F970J685MBA AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 6.8uF 3.2x2.7
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F970J685MBA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J685MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J685MBA F970J685MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 6.3 V