F971A156KBA
F971A156KBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971A156KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A156KBA F971A156KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1411
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971A156KBA F971A156KBA Виробник : Kyocera AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 15uF 10% 1411 ES R= 2 Ohm