F971A225MAA
F971A225MAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A225MAA F971A225MAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 3.2x1.6
на замовлення 934 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F971A225MAA F971A225MAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V