Продукція > AVX > F971A225MAAHT3
F971A225MAAHT3
F971A225MAAHT3 AVX
AVX-F97-HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20% 1206 ESR=5Ohm AEC-Q200
на замовлення 2399 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971A225MAAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A225MAAHT3 F971A225MAAHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 1206