F971A226KAA
F971A226KAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A226KAA F971A226KAA Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22UF 10V 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F971A226KAA F971A226KAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V