Продукція > AVX > F971A336KBA
F971A336KBA
F971A336KBA AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33UF 10V 10%
на замовлення 1485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F971A336KBA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971A336KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A336KBA F971A336KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V