F971A336KCC
F971A336KCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971A336KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A336KCC F971A336KCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971A336KCC F971A336KCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33UF 10V 10%