Продукція > KYOCERA AVX > F971A336MCCHT3
F971A336MCCHT3
F971A336MCCHT3 KYOCERA AVX
2614615.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971A336MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 33UF, 10V, CASE C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 316mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 2.8mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971A336MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 33UF, 10V, CASE C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 316mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 2.8mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції F971A336MCCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A336MCCHT3 F971A336MCCHT3 Виробник : AVX AVX_F97_HT3-1313840.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% 2312 ESR=1.1Ohm AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F971A336MCCHT3 F971A336MCCHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності