F971A476MCC
F971A476MCC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 10V 20% 2312
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 20%.
Інші пропозиції F971A476MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A476MCC F971A476MCC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 47UF 10V 20% 2312
на замовлення 500 шт:
F971A476MCC F971A476MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 20%
F971A476MCC F971A476MCC Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 47UF 10V 20% 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971A476MCC F971A476MCC Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 20%