Продукція > KYOCERA AVX > F971A476MCCHT3
F971A476MCCHT3
F971A476MCCHT3 KYOCERA AVX
2614615.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971A476MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 47UF, 10V, CASE C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 350mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 2.8mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971A476MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 47UF, 10V, CASE C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 350mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 2.8mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції F971A476MCCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A476MCCHT3 F971A476MCCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
F971A476MCCHT3 F971A476MCCHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX_F97_HT3-3162473.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% 2312 ES R=0.9Ohm AEC-Q200