F971A685MBA
F971A685MBA Nichicon
F97_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1411
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x2.7.
Інші пропозиції F971A685MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A685MBA F971A685MBA Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1411
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971A685MBA F971A685MBA Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1411
F971A685MBA F971A685MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x2.7