Продукція > AVX > F971A685MBAHT3
F971A685MBAHT3
F971A685MBAHT3 AVX
AVX-F97-HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% 1210 ESR=2.5Ohm AEC-Q200
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971A685MBAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A685MBAHT3 F971A685MBAHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1411