F971C106KBA
F971C106KBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1778 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C106KBA F971C106KBA Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10UF 16V 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F971C106KBA F971C106KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V