F971C106MBA
F971C106MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C106MBA F971C106MBA Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011956946_1-2538103.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 20%
на замовлення 1949 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F971C106MBA F971C106MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1411