F971C155KAA
F971C155KAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Grade: Automotive, Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971C155KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C155KAA F971C155KAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 10% 16V 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971C155KAA F971C155KAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5UF 16V 10%