Продукція > AVX > F971C156MCC
F971C156MCC
F971C156MCC AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 6x3.2
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F971C156MCC AVX
Інші пропозиції F971C156MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C156MCC F971C156MCC Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
на замовлення 3500 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971C156MCC F971C156MCC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 2312