Продукція > KYOCERA AVX > F971C156MCCHT3
F971C156MCCHT3
F971C156MCCHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Grade: Automotive, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C156MCCHT3 F971C156MCCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 886 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F971C156MCCHT3 F971C156MCCHT3 Виробник : AVX AVX-F97-HT3-1313840.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 20% 2312 ESR=1.2Ohm AEC-Q200