F971C226KCC
F971C226KCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% 2412 ES R= 1.1 Ohm
на замовлення 327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971C226KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C226KCC F971C226KCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971C226KCC F971C226KCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22UF 16V 10%