F971C335MBA
F971C335MBA KYOCERA AVX
F97-3162643.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 3.3uF 3.2x2.7
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 3.3uF 3.2x2.7.
Інші пропозиції F971C335MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C335MBA F971C335MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 3.3uF 3.2x2.7
на замовлення 3800 шт:
F971C335MBA F971C335MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 16V 1411
на замовлення 46 шт: