Продукція > AVX > F971C336MCCHT3
F971C336MCCHT3
F971C336MCCHT3 AVX
AVX_F97_HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 33uF 20% 2312 ESR=1.1Ohm AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971C336MCCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C336MCCHT3 F971C336MCCHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
на замовлення 930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)