F971C476KNC
F971C476KNC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C476KNC F971C476KNC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 878 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F971C476KNC F971C476KNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47UF 16V 10%