F971C476MCC
F971C476MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C476MCC F971C476MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 47uF 20% ESR= .1 OhmAEC-Q200
на замовлення 205 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F971C476MCC F971C476MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971C476MCC F971C476MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 47uF 29% 2312 ESR=1.1Ohm AEC-Q200