F971C476MNC
F971C476MNC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
на замовлення 275 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 20%.
Інші пропозиції F971C476MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C476MNC F971C476MNC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
на замовлення 275 шт:
F971C476MNC F971C476MNC Виробник : Nichicon e-f97.pdf Description: CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
F971C476MNC e-f97.pdf f97.pdf D
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971C476MNC F971C476MNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 20%