F971C685KBA
F971C685KBA KYOCERA AVX
AVXC_S_A0011956946_1-2538103.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 6.8uF 10% 1411 ESR= 2.5 Ohm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971C685KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C685KBA F971C685KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10% 16V 1411
товару немає в наявності