F971D106MCC
F971D106MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 20 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971D106MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D106MCC F971D106MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971D106MCC F971D106MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 10uF 6x3.2
товару немає в наявності
F971D106MCC F971D106MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 6x3.2