F971D156MNC
F971D156MNC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 20 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971D156MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D156MNC F971D156MNC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 20V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971D156MNC F971D156MNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 15uF 7.3x4.3
F971D156MNC F971D156MNC Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 15uF 7.3x4.3