F971D225MAA
F971D225MAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 1827 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D225MAA F971D225MAA Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 2.2uF 20% 1206 E SR= 6.3 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F971D225MAA F971D225MAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V