F971D225MBA
F971D225MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.8Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 38000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971D225MBA - TANTALUM CAPACITOR, 2.2UF 20V 3.8 OHM 20%, 3528-21, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.8, Produktlänge: 3.5, euEccn: NLR, Kapazität: 2.2, Spannung (DC): 20, Rippelstrom: -, Produktpalette: F97 Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 2.8, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D225MBA F971D225MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
F971D225MBA F971D225MBA Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 2.2uF 3.2x2.7
Мінімальне замовлення: 7
F971D225MBA F971D225MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 2.2uF 3.2x2.7
F971D225MBA F971D225MBA Виробник : KYOCERA AVX 1750763.pdf Description: KYOCERA AVX - F971D225MBA - TANTALUM CAPACITOR, 2.2UF 20V 3.8 OHM 20%, 3528-21
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%