F971D226KCC
F971D226KCC KYOCERA AVX
F97-3162643.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22UF 20V 10%
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції F971D226KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D226KCC F971D226KCC Виробник : AVX AVXC_S_A0011956946_1-2538103.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22UF 20V 10%
на замовлення 312 шт:
F971D226KCC F971D226KCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 20V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V