F971D226MNC
F971D226MNC Nichicon
F97_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
на замовлення 96 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 22uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F971D226MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D226MNC F971D226MNC Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971D226MNC F971D226MNC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
F971D226MNC F971D226MNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 22uF 7.3x4.3