F971D475KBA
F971D475KBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 4.7uF 10% 1411 E SR= 2.8 Ohm
на замовлення 1832 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D475KBA F971D475KBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1411
на замовлення 883 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6