Продукція > AVX > F971D475MBAHT3
F971D475MBAHT3
F971D475MBAHT3 AVX
AVX-F97-HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 4.7uF 20% 1210 ESR=2.8Ohm AEC-Q200
на замовлення 1963 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F971D475MBAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D475MBAHT3 F971D475MBAHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1411