F971D684MAA
F971D684MAA Nichicon
F97_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
на замовлення 1936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 0.68uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F971D684MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D684MAA F971D684MAA Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971D684MAA F971D684MAA Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
F971D684MAA F971D684MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 0.68uF 3.2x1.6