Продукція > AVX > F971D684MAAHT3
F971D684MAAHT3
F971D684MAAHT3 AVX
AVX_F97_HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 0.68uF20% 1206 ESR=7.6Ohm AEC-Q200
на замовлення 3998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.68UF 20% 20V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 0.68 µF, Voltage - Rated: 20 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971D684MAAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D684MAAHT3 F971D684MAAHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 20% 20V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 20 V